strona głównanapisz do nasEnglish verison
Kursy Metodą Callana
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w blokach 2 razy 45 min.

Metoda Callana umożliwia opanowanie języka angielskiego cztery razy szybciej.

Szkoły Callana osiągają przeważnie wynik 95% zdanych egzaminów. Dla porównania, międzynarodowa średnia wynosi 70%.

Przed zapisaniem się na kurs, szkoły stosujące Metodę Callana oferują studentom lekcje próbne. Metoda Callana gwarantuje doskonałe rezultaty każdemu studentowi. Nie zajmuje ona dużo czasu na zadania domowe (poprawianie dyktand), jest łatwa, interesująca i przyjemna.
Jest odpowiednia dla studenta w każdym wieku bez względu na cel studiowania języka. Nie wymaga specjalnego wyposażenia (nawet tablicy) czy dodatkowych książek, może być stosowana w grupie o dowolnej ilości osób.

Niewątpliwym plusem jest również fakt, że do grupy można dołączyć w każdej chwili, co jest ważne dla osób zapracowanych, młodych mam, studentów.

 
"Sposobem, w jaki Metoda Callana™ osiąga tak duże tempo w mówieniu i rozumieniu, jest regularne zadawanie tych samych pytań aż do momentu, kiedy każdy student będzie rozumiał i odpowiadał z dobrą prędkością. Ów kluczowy moment następuje zwykle po czterech, pięciu powtórkach.

Największymi wrogami uczenia się są nuda i słaba pamięć. Metoda Callana™ pokonuje nudę dzięki szybkości, a słabą pamięć przy pomocy powtórek. Powtarzanie wszystkiego cztery, czy pięć razy gwarantuje nie tylko płynność mówienia i rozumienia, ale i trwałe zapamiętanie świeżo zdobytej wiedzy - bez względu na to jak słabą pamięcią student dysponuje."


Ośrodek Nauczania Języków Obcych "PRESTIGE", 05-806 Komorów, ul. Krasińskiego 8, tel. (0-22) 758 05 00
© 2008-2010 prestige-school.pl / projekt i realizacja 4graph